تبلیغات
یاران ولایت - انتخابات با استاندارهای جهانی، انعکاس مطالبة دشمن Or, in its own meta tag
 
یاران ولایت
درباره وبلاگ


به حول و قوه الهی، تلاش در گام نهادن در راستای ولایت، و پیروی از امام خامنه ای، و مقابله با حربه های نرم و مخملین دشمنان، برای پاسداشت ارزشهای الماس گونه نظام و انقلاب دست به قلم شده ایم.

مدیر وبلاگ : ولایت پیشه
مطالب اخیر
نویسندگان

هاشمی رفسنجانی

با توجه به مواضع اعلام شده در دیدارهای اخیر آقای هاشمی رفسنجانی و از آنجا که این سخنان در جمع رسانه­های همسو با وی مطرح شده بود، این دیدارها را باید دیدارهایی انتخاباتی نامید. در حقیقت آقای هاشمی با این مواضع در حال آماده­سازی حضور خود یا هم قطاران خود در انتخابات ریاست جمهوری پیش روست.

متأسفانه با وجود گذشت حدود شانزده سال از پایان دولت سازندگی و تجربة دو نوع تفکر و دو سلیقة مدیریتی دیگر توسط مردم، آقای هاشمی رفسنجانی همچنان مبدأ تاریخ را دولت سازندگی خود می­داند و همه چیز را با آن مقایسه می­کند!

جالب اینجاست که هاشمی در برابر انتقادات مستندی که به ایشان می­شود، خود را با امیرالمؤمنین و امام حسین(ع) مقایسه می­کند که دربارة اهل بیت(ع) هم گفته می­شد علی(ع) نماز نمی­خواند و امام حسین(ع) خارجی است! ولی به این نکته پاسخ نمیدهد که اهل بیت هرگز مورد حمایت همه جانبة دشمنان دین خدا قرار نداشتند و در این حالت بود که دشمنان با چنین شایعاتی تلاش می­کردند تا باور مردم نسبت به ایشان را تغییر دهند.

در سیرة علی(ع) آمده است که وقتی در برابر درخواست نامتعارف برادرش عقیل برای بهره­مندی بیشتر از بیت­المال قرار گرفت، گرمای آتش را به او چشاند و عقیل را به یاد مرگ انداخت، نه این که از سازمان بهینه­سازی مصرف سوخت میلیاردها تومان برای تبلیغات انتخاباتی هزینه کند.

منشأ شعارهای همسو با دشمن در تکنیک فراموشی اذهان است

آقای هاشمی با مدیریت اذهان و اعتقاد به تئوری فراموشی دوره­ای مردم، به طور مداوم در صحنه­های سیاسی کشور حاضر می­شود. تکنیک فراموشی اذهان و مهندسی اجتماعی قاعده­ای است که در جمیع نزدیکان وی و سیاست­های اجتماع­فریبانة ایشان به وضوح قابل مشاهده است. کاربرد این تکنیک را در سیاست­گذاری انتخاباتی وی در سال 84 و در آستانة انتخابات ریاست جمهوری مشاهده نمودیم که با طراحی کلید واژه­های خاص شرایط اجتماعی توأم بود. در انتخابات 88 با تجربة قبلی و مهندسی اذهان، با به چالش کشیدن صیانت آرا و صحت برگزاری انتخابات، که در ابتدا با شعارهای دشمن­پسندی همچون کمیتة صیانت از آراء شروع شد، با بهره­مندی از بازخوردهای اجتماعی، شاهد اهانت­های شفاف و گویا به اصول مبارک نظام مقدس بودیم و زمانی که بازخوردهای مطلوب تیم وی از جامعة فتنه­زده دریافت شد، شجاعت صریح­گویی ایشان دوچندان شد و تا آن جا ادامه پیدا کرد که فرزندان وی به صراحت تمام از آشوبگران دعوت به اغتشاش می­کردند.

منشأ شعارهای همسو با دشمن در تکنیک فراموشی اذهان است. آقای هاشمی با پیشینة خود و اتصال عمیق نزدیکان وی با سران فتنه (صحبت­های مهدی هاشمی با نیک آهنگ کوثر) و با استفاده از جایگاه خود تراشیدة سیاسی در نظام مقدس، به طور مدون و ماشین­گونه در راستای اهداف طراحی شدة سران فتنه، اقدام به کلیدواژه سازی می­کند که به گفتة حجت­الاسلام شجونی مناسب شأن ملت نیست (در گفت­و­گو با سراج ۲۴).

 

چرایی همسویی با دشمن

آقای هاشمی از آن­جا که دیگر نمیتواند واژة انتخابات آزاد را به کار گیرد، از برگزاری انتخابات با استاندارهای جهانی سخن می­گوید. در پس پردة بیان این حرف، دو دلیل عمده را می­توان متصور شد: اول این که هاشمی تصمیم دارد تا دلسوزانه نظام اسلامی را از اتهام دیکتاتوری دشمنان دیرینه­اش مبرا سازد که با توجه به سبقة ایشان در آشوب سازی و چالش­های انتخابات 88 امری کاملاً بعید است و دلیل دوم که بسیار به ذهن نزدیک­تر است این که طبق عادت دیرینه و برنامة تألیف شده از سوی نزدیکان و به استناد حرف­های مهدی هاشمی در مکالمة تلفنی معروفش، هدف گام نهادن در مسیر دشمن یا به عبارت دیگر هموار کردن راهی است که دشمنان، بداندیشان و فتنه­گران دنبال آن هستند.

 

منشأ شخصیت محور­گریز آقای هاشمی، بی­بصیرتی است

 آقای هاشمی همچنان تأکید دارد که راه ایشان همان راه رهبری معظم انقلاب است؛ اما تفاوت راهی که آقای هاشمی پس از انتخابات 88 برگزیدند با راهی که امام خامنه­ای به مردم نشان دادند، تفاوت راهی که آقای هاشمی در برخورد با محاسن و معایب دولت نهم و دهم برگزیدند با راهی که رهبری انقلاب در برخورد با محاسن و معایب این دولت ترسیم کردند، تفاوت راهی که هاشمی در برخورد با انتخابات اخیر برگزیده با راهی که رهبری انقلاب در یوم الله 19 دی تبیین کردند و از این پس خواهند کرد و بسیاری از موارد دیگر، چیزی نیست که بتوان آن را انکار کرد.

 

متأسفانه ما پیروی نمی­بینیم، بلکه کج­روی می­بینیم

آقای هاشمی به جمله­ای از رهبر انقلاب استناد می­کنند که ایشان در پاسخ به نگرانی­های وی از ترکیب مجلس نهم در برابر برخی تهدیدها ارائه کرده و فرموده بودند من نگران مجلس نیستم بلکه اگر همدلی در کشور باشد، بهترین راه دفاع تحقق یافته و بعد برای توجیه روندی که تاکنون برگزیده، مسیر حرکت خود را همدلی می­داند؛ اما باید به ایشان گفت که آقای هاشمی! شاید اگر کمی در این توصیة رهبری انقلاب تعمق می­کردید، به این نتیجه می­رسیدید که از نگاه رهبر انقلاب در حال حاضر همدلی در بین نیروهای انقلاب وجود دارد و متأسفانه این شما و برخی از همراهانتان هستید که از همراهی با این دل ها، همصدایی و همنوایی با دل های دیگری را برگزیده اید. در حقیقت توصیه ایشان به شماست که با صف انقلاب همدلی کنید تا دشمنان به شما و مواضع شما دلخوش نکنند.

 

آقای هاشمی! به جای القای تئوری بداندیشان، از سخنان آقازادة معروف در مکالمة تلفنی بگویید

ای کاش آقای هاشمی دربارة برخی ادعاهای فرزند خود، مهدی هاشمی که در گفت­وگوی تلفنی با یک ضد انقلاب فراری بیان کرده، توضیح می­داد! آن جا که مهدی هاشمی رفسنجانی از فعالیت­های خاصش علیه نظام این چنین سخن می­گوید: «ما با اصلاح­طلبان تفاهم کردیم که همة نیروها باید متحد بشویم و جلوی نظام بایستیم، استراتژی ما از روز اول همین بوده است. هنوز هم معتقدیم باید به رهبری فشار آورد. این هزینه­اش از همه چیز کمتر است. حرف­هایی که ما ها می زنیم حرف­هایی که بابای من زد، از همة حرف­های آقایون (اصلاح طلب) تندتر بوده است! ما تقسیم کار کرده­ایم هر کسی کار خودش رو می­کند. بابا کار خودش رو می­کند. این­ها به من گیر داده­اند چون می­خواهند وظیفه اصلی­ام را انجام ندهم. من به عنوان مهدی هاشمی وظیفه­ای برایم تعریف شده که آن را انجام می­دهم. دعوای من با بابا این است که ما باید تهاجمی­تر بشویم. بازی من آن طوری نیست که شما بتوانید بفهمید. این که من الان بخواهم رو بازی کنم خیلی زود است. البته من حرف­های شما را قبول دارم که آقای هاشمی باید فتیله را بکشد بالا.»

آقای هاشمی رفسنجانی! دو نکته را باید خاطر نشان شویم. اول اینکه مستحضرید که در طول 34 سال عمر با عزت انقلاب عزیزمان، که با اقتدار، سربلندی، همیاری و همدلی همة جامعه همراه بوده، 34 انتخابات برگزار شده است که هر بار از سوی دشمنان متهم به دیکتاتوری شده­ایم و این اتهام جدیدی نیست که الان شما را بر آن داشته که در شرایط فعلی بر طبل همصدایی خود با آنان بکوبید و تئوری­های دشمن پسند را این طور ابراز نمایید. مواضع شما و جماعت دنباله­رو شما چند سالی است که بهانه را به دست دشمنان داده که برای ادعای پوچ خود، آدرس خطبه­های­نماز جمعه و مصاحبه­ها و سخنرانی­های شما را به ما تحویل می­دهند!

آقای هاشمی! جناب­عالی چه کاندیدا شوید و چه مطابق دورة قبل، در پس تار و پود­های از هم گسستة ساختار فتنه­جو پنهان شوید و برخی کاندیداها را مدیریت کنید، باید به سئوالاتی که از فرزندتان منعقد شده پاسخ­گو باشید.نوع مطلب : فتنه، سیاست داخلی، 
برچسب ها : هاشمی رفسنجانی، انتخابات با استاندارهای جهانی، فتنه 92، فتنه هاشمی، انتخابات 92، تکنیک فراموشی اذهان، همسویی با دشمن،
لینک های مرتبط :
شنبه 21 مرداد 1396 12:57 ق.ظ
I was more than happy to uncover this web site.
I want to to thank you for your time for this particularly wonderful read!!
I definitely enjoyed every little bit of it and i also have you book
marked to look at new things on your web site.
چهارشنبه 18 مرداد 1396 11:41 ق.ظ
Keep on working, great job!
شنبه 14 مرداد 1396 06:55 ق.ظ
I delight in, result in I found just what I used
to be taking a look for. You have ended my four day long hunt!

God Bless you man. Have a great day. Bye
یکشنبه 27 فروردین 1396 11:27 ق.ظ
Wonderful blog! I found it while searching on Yahoo News.
Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo
News? I've been trying for a while but I never seem to get there!

Appreciate it
شنبه 19 فروردین 1396 08:20 ب.ظ
I'd like to thank you for the efforts you've put in penning this site.
I am hoping to view the same high-grade blog
posts by you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has inspired
me to get my very own blog now ;)
سه شنبه 6 فروردین 1392 10:42 ق.ظ
سلام
برای شما متأسفم كه ایجور در مورد كسی حرف می زنی كه در دوران باز سازی و ترمیم آثار جنگ بود و توانست در ان زمان به بهترین وجه ممكن ایران را اداره كند
در نظر خود تجدید نظر كن و از خدا طلب بخشش كن
راستی دعا برای فرج فراموش نشه
اللهم عجل لولیك الفرج
سه شنبه 8 اسفند 1391 01:23 ب.ظ
سلام . وبلاگت و مطلبات قشنگ بودن . به منم سر بزن و اگرم با تبادل لینک موافق بودی منو با نام ساعت مچی لینک کن و بهم خبر بده تا با هر اسمی دوست داری لینکت کنم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی