تبلیغات
یاران ولایت - بازخوانی فتنه 88 (3) – هدف ساختار فتنه، حذف رهبری و ولایت فقیه بود + سند Or, in its own meta tag
 
یاران ولایت
درباره وبلاگ


به حول و قوه الهی، تلاش در گام نهادن در راستای ولایت، و پیروی از امام خامنه ای، و مقابله با حربه های نرم و مخملین دشمنان، برای پاسداشت ارزشهای الماس گونه نظام و انقلاب دست به قلم شده ایم.

مدیر وبلاگ : ولایت پیشه
مطالب اخیر
نویسندگان
خاتمی و هاشمی فتنه گران هستند

ساختار سست فتنه، برای راه­یابی در طیف­ها و گروه­های مختلف جامعه از هیچ تلاشی کوتاهی نکرد. اتاق فکر فتنه، که عمدتاً از سیاسیون معلوم­الحال اصلاحات و ایادی ضدانقلاب(مستند مثلث) بود، برای رساندن تشکلات خود به وجهة اجتماعی، اقدام به نفوذ در بین اقشار مختلف جامعه نمودند. این نفوذ در ابتدا با ایراد سخنرانی و برگزاری همایش­ها بود که در پس پرده، اهداف شوم خود را به عنوان خوراک فکری از پیش تعریف شده، در سطوح مختلف جامعه منتشر کردند.

علیت تلاش سران فتنه برای حذف رهبری از نظام جمهوری اسلامی

علیت تلاش سران فتنه، برای حذف رهبری و ولایت فقیه از ساختار نظام مقدس جمهوری اسلامی، را می­توان در تیتر اخیر روزنامة آمریکایی USA TODAY که به نقل از مرکز استراتژیک آمریکن اینترپرایز ایالات متحده بیان شده بود یافت. در این خبر که بوضوح از قدرت و درایت مقام معظم رهبری در مقابله با توطئه­های شوم معاندان پرده بر می­دارد این طور نوشته­اند که: "بزرگترین مشکل آمریکا در ایران حضور یک "اَبرحریف" به نام آیت­الله خامنه­ای اسـت که نقشه راه را می شناسد و مردم به او اعتماد آمیخته به اعتقاد دارند."

سران فتنه با توجه به نوع معماری سازمانی خود، که وابستگی عمیقی با ساختارهای ضدانقلاب دارد، برای ورود و تثبیت خود در نظامی که در رأس آن، وجود با برکت ولی فقیه و شخص حضرت امام خامنه­ای وجود دارد، 2 راهکار را برای عاقبت خود در نظر گرفتند.

از نظر آنان، اولین و کم هزینه­ترین راه، تضعیف رکن ولایت فقیه در ارکان کشور بود، که در دورة اصلاحات با جدیت تمام از سوی دولت در دستور کار قرار گرفت. البته در آن دوران حمایت افراد پس پرده(دولت­ قبل) را نباید از یاد برد.

دومین راه، اقدام جهت حذف رکن ولی فقیه از جریان نظام بود، که در سال­های بین 84 تا 88 تلاش عظیمی در بسترسازی این فرآیند انجام دادند. در این مدت از حمایت هر حزب، گروه و یا افرادی که برای رسیدن آنان به هدف شومشان(بدون در نظر گرفتن سنخیت آنها با نظام) می توانست کمک کند، بهره کشی و استفاده کردند تا کاروان فتنه­گران با کمک آنان به منزل مقاصد پلیدشان رسد.

با واکاوی انقلاب اسلامی کشورمان و نوع چیدمان سیاسی آن از یکسو، و ارزیابی عام و خاص آن در کنار انواع حکومت­های رایج در کشورهای دیگر، می توان به پتانسیل بالای آن در رفتارگرایی و قانونمندی پی برد و با اقتدار از نظامی استوار، قدرتمند و اثرگذار صحبت نمود. دلیل این وضعیت تنها در رکن ولایت فقیه خلاصه می گردد، که تنها نظام حاکم در جهان هستیم که چنین با صلابت در عرصه های سیاست داخلی و بین المللی حضور دارد.

امام بزرگوارمان چه زیبا در تفسیر این رکن رکین انقلاب فرمودند که، "پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیبی نرسد".

بر همین اساس است که نظام سلطه و استکبار و در رأس آن، آمریکا و رژیم صهیونیستی از ابتدای انقلاب به دنبال آسیب زدن به آن هستند، که متأسفانه در طول عمر انقلاب عزیزمان شاهد هم­صدایی عده­ای با آنان بودیم، که در ایام فتنه به برکت خون شهدا و عنایت خداوند دست همه فتنه­گرا و بدخواهان آشکار شد.

اسناد خیانت فتنه­گران به انقلاب و مردم

در ذیل بخشی از اعترافات و گفته های ارکان فتنه فقط جهت بررسی اجمالی آورده شده که به شرح زیر است.

سید محمد خاتمی: (در راهپیمائی اعتراضی و غیر قانونی 25/3/88) باور داشته باشید که رهبری از این جمعیت ترسیده است، و همین نقطه درست جای فشار وارد کردن است.

سید محمد خاتمی: اگر در این انتخابات احمدی نژاد سقوط كند عملاً رهبری حذف می شود . اگر به هر قیمیتی و به هر شكلی اصلاحات دوباره بر حوزه سیاسی و اجرایی كشور باز گردد، دیگر رهبری اقتداری در جامعه نخواهد داشت. سقوط اصولگرایان به معنای پایان اقتدار رهبری تلقی می شود. با شكست اصولگرایان باید قدرت آیت­الله خامنه ای را مهار كرد(م)

موسوی خوئینی­ها: ما باید بیائیم و توان بگذاریم به هر قیمتی آیت­الله خامنه‌ای را از تخت پائین بکشیم. او باید بفهمد که این مملکت این طور نیست که ایشان باشد و هرجور بخواهد آن را به هر سمتی بکشاند. خاتمی و یارانش بالاخره کلی تجربه دارند. (ش)

موسوی خوئینی­ها مورخ (26/3/88): من به دوستان گفتم اگر می خواهند در شورای نگهبان مطلبی در مورد انتخابات شروع کنند ابتدا از آیت­الله خامنه­ای شروع کنند و بگویند تخلفات از ایشان شروع شده است.

ابطحی: آقای خاتمی بر این باور بود که اگر در این انتخابات احمدی­نژاد سقوط کند ، عملاً رهبری حذف می شود. اگر به هر قیمتی و به هر شکلی اصلاحات دوباره به حوزه سیاسی و اجرایی کشور باز گردد ، دیگر رهبری اقتداری در جامعه نخواهند داشت.(ب صفحه 116-117)

ابطحی: تردیدی نیست که جهت­گیری اصلی آشوب های اخیر پس از انتخابات و تمهیدات آن در قبل از انتخابات دارای هدف روشن حذف رهبری نظام بوده است .(ب صفحه 183)

ابطحی: حذف رهبری از طریق خبرگان هم در نظر آقای رفسنجانی و فرزندانش مطرح است. (بازجویی صفحه 180)

ابطحی: اما آقای هاشمی با اعلام نتیجه رأی به نفع احمدی نژاد ، خیلی عصبی شده بود و به همین دلیل تصمیم گرفت در یک عملیات ایذائی نسبت به رهبری زیر پر و بال مهندس موسوی را بگیرد.(بازجویی)

ابطحی: متأسفم که باید اعتراف کنم که آقای خاتمی به اعتقاد من کمترین ارادت و علاقه را به رهبری –به عنوان رهبری نظام – دارد و برای اینکه در این انتخابات روی رهبری را کم کنند خیلی تلاش کرد . بارها در جلسات خصوصی به مامی گفت اگر خدا کند انتخاب شویم دیگر آیت­الله خامنه­ای آن آقای خامنه ای قبلی نخواهد بود .(بازجویی صفحه 179)

ابطحی: تاجزاده در سخنرانی ها و نوشته هایش اصرار داشت جوری صحبت کند که بخشی از حرفهایش حتماً دامن رهبری را بگیرد و این را شجاعت می دانست . اصرار داشت که در سخنرانی ها و نوشته ها ، مطالبی که منافات مستقیم با نظر آقا دارد را در انتخابات مطرح کند. (بازجویی صفحه 199)

کلام خط شکن با فتنه گران دیروز که همچنان تمایل به فتنه­گری دارند

ایام فتنه، با همة فراز و نشیب­هایش به پایان رسید، اما پایانی در خلاف نظر و میل اهالی فتنه؛ که این مهم تنها مرهون درایت شخص مقام معظم رهبری و مردم کشور است.

حال روی سخن با فتنه­گران دیروز و مدعیان امروزی است، که همچنان با شعارهای مردم فریبانه(انتخابات آزاد و انتخابات با استانداردهای جهانی)، خود و اطرافیان معلوم­الحالشان را سوار بر مرکب دشمنان کرده­اند تا دوباره در میدان انتخابات 92 بتازند. مرکبی که شما بر آن سوار شدید، در سال 88 تمام وجاهت سیاسی و اخلاقی شما را نابود کرد، پس عقل سلیم در حرکت در مسیر ولایت است.نوع مطلب : فتنه، سیاست داخلی، 
برچسب ها : هدف ساختار فتنه حذف رهبری و ولایت فقیه بود، هاشمی و خاتمی فتنه گر، رفسنجانی و خاتمی فتنه گران دیروز و امروز، بازخوانی فتنه 88، خیانت رفسنجانی به انقلاب، خیانت خاتمی به انقلاب، معماری فتنه،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 17 مهر 1396 05:53 ق.ظ
وای، این پست خوب است، خواهر من این چیزها را تحلیل می کند، بنابراین من قصد دارم
اجازه دهید او را بشناس
دوشنبه 30 مرداد 1396 02:48 ب.ظ
Hi there! I know this is somewhat off topic but I was wondering if you knew where I could find a captcha plugin for my comment form?
I'm using the same blog platform as yours and I'm having difficulty finding one?
Thanks a lot!
دوشنبه 16 مرداد 1396 10:26 ب.ظ
Informative article, exactly what I needed.
سه شنبه 10 مرداد 1396 07:11 ب.ظ
Good day! I know this is kinda off topic however , I'd figured
I'd ask. Would you be interested in exchanging links or maybe guest authoring a blog post or vice-versa?

My website goes over a lot of the same topics as yours
and I believe we could greatly benefit from each other.
If you are interested feel free to send me an email.
I look forward to hearing from you! Awesome blog by the way!
یکشنبه 8 مرداد 1396 12:21 ق.ظ
Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how can i subscribe
for a blog site? The account aided me a acceptable
deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast
provided bright clear idea
جمعه 16 تیر 1396 07:14 ب.ظ
It's awesome to pay a visit this web page and reading the views of all colleagues regarding this post, while I am also eager of getting familiarity.
دوشنبه 5 تیر 1396 02:24 ق.ظ
ریشه از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین
اصل آیا واقعا نشستن بسیار خوب با من
پس از برخی از زمان. جایی در سراسر جملات شما در
واقع موفق به من مؤمن اما تنها برای کوتاه در حالی که.
من با این حال مشکل خود را با جهش در مفروضات و شما
خواهد را خوب به پر همه کسانی معافیت.
اگر شما که می توانید انجام من خواهد قطعا تا پایان در گم.
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 05:57 ق.ظ
بسیار چلیپا از خود نوشتن در حالی
که صدایی مناسب در آیا نه نشستن بسیار خوب
با من پس از برخی از زمان. جایی درون پاراگراف شما در واقع موفق به من مؤمن اما تنها برای
کوتاه در حالی که. من این مشکل خود را
با جهش در مفروضات و یک خواهد را خوب به پر همه کسانی شکاف.
اگر شما که می توانید انجام من خواهد قطعا بود مجذوب.
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 02:41 ق.ظ
I enjoy what you guys are up too. This kind of
clever work and reporting! Keep up the amazing works guys
I've added you guys to my blogroll.
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 01:10 ق.ظ
I visited various websites except the audio feature
for audio songs current at this site is truly superb.
شنبه 2 اردیبهشت 1396 07:06 ق.ظ
Excellent post. I was checking continuously this blog and I am impressed!
Very useful info specially the last part :)
I care for such info a lot. I was seeking this certain information for a very long time.

Thank you and best of luck.
پنجشنبه 22 فروردین 1392 02:51 ب.ظ
سلام خوبی

وب خوبی داری خوشحال میشم اگه دوست داشتی باهام تبادل لینک کنی

راستی یه سایت کسب درآمد هم بهت معرفی میکن حتما سربزن ضرر نمیکنی من امتحان کردم تو وب بروببین

http://bitasell.biz/user/ref/1401
پنجشنبه 22 فروردین 1392 10:50 ق.ظ

با سلام به شما دوست گرامی
وبلاگتون زیباست اما برای بازدید بیشتر وبلاگتون پیشنهاد میکنم از کدهای سئو شده و جذب کننده استفاده کنید
نمونه ای از این کدها
کد یوزر و پسورد نود 32 که هر روز یوزرهای جدید نود32 را به نمایش میگذارد و صدها هزار نفر در موتورهای جستجو فقط به دنبال این یوزر و پسوردها هستند که در نهایت به سایت شما هدایت می شوند.

یا کد اوقات شرعی - با نمایش اوقات شرعی کلیه مراکز استان ها - در صورتی که مایل به داشتن کد منطقه خاصی هستید از طریق ابزار موجود در سایت برای هر منطقه ای قادر به ساخت کد خواهید بود

کد تقویم شمسی - دعای زیارت عاشورا و کد زیبای مبدل تاریخ
این کدها بازدید کننده ها را افزایش خواهند داد

برای دریافت این کدهای به سایت www.multijob.ir مراجعه کنید و از سمت چپ سایت کدهای دلخواه خود را کپی کنید و در قالب سایت خود قرار دهید.
و اما نکته دیگر تبدیل بازدیدهای شما به درآمد است بعضی از سایت هابه ازای هر پاپ آپ که در هر بازدید شما باز می شود مبلیغ قابل ملاحظه ای پرداخت میکنند کافیست تا در یکی از این سایت های صبت نام کنید و کد پاپ آپ را از سایت دریافت کنید و در قالب خود قرار دهید و برای هر بازدید خود درآمد دریافت کنید یکی از بهترین این سایت ها را با باز کردن لینک زیر خواهید یافت
-----
http://www.multijob.ir/page/convertview2eraning
-----
علاوه بر کسب درآمد در این سایت حتی شما در قرعه کشی هم شرکت داده می شوید.
موفق و پیروز باشید.
پنجشنبه 22 فروردین 1392 10:50 ق.ظ
لینک شدید!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی